خرید اتو بخار دست دوم

میخوام بفروشم

امروزه دلایل بسیاری  تمایل افراد را برای خرید لوازم دست دوم سوق می‌دهد. این وسایل و لوازم طیف  بسیار گسترده ای مانند: لوازم دکوراسیون خانه، لوازم آشپزخانه، تزیینات منزل، قطعات اتومبیل، کتاب، لوازم سفر، مبلمان و یا حتی موبایل را شامل می‌شود.

به تجربه ثابت شده است که خرید محصولات دست دوم، گاهی باعث سود و منفعت خریدار می شوند، چرا که به خاطر عنوان دست دوم بودن که روی وسیله برچسب خورده است از قیمت ارزان‌تری برخوردار می باشد و تا مدت زیادی نیاز کاربر را برطرف می‌کند. هر چند ممکن است افراد به دلایل مختلفی فکر می کنند که خرید وسایل دست دوم چندان مناسب نیست اما گاهی اوقات محصولاتی را در بازار مشاهده می کنیم که علی رغم درجه دو بودن، کیفیت خوبی دارند.

خرید اتو بخار دست دوم

مزایای خرید اتو بخار  دست دوم

نباید تنها به ویژگی‌های منفی اجناس دست دوم چشم دوخت. بسیاری از افراد با وضعیت‌های مالی متفاوت در مواقع خاص زندگی، این شیوه خرید را انتخاب می‌کنند و همین مطلب نشان دهنده این است که خرید اجناس دست دو با مزایای خوبی همراه است. از سویی با کوچک شدن خانه‌ها و انتخاب آپارتمان و یا واحدهای کوچکتر برای زندگی، بسیاری از افراد مخصوصا نوعروسان وسایل زیادی را از زندگی خود حذف می‌کنند تا چیدمان راحت تری را داشته باشند و طبیعتا از عمر وسیله خریداری شده آنها زمان زیادی سپری نشده است. پس گزینه‌های بسیار خوب و حتی منحصربه‌فردی از لحاظ قیمت میتوان به آن نگاه کرد.

قیمت مناسب اتو بخار دست دوم

مهم‌ترین مزیت خرید وسایل دست دوم قیمت آن است که بخاطر برچسب دست دوم یا استوک بودن تفاوت قیمتی فاحشی با وسایل نو دارند. از همین رو گاهی انتخاب اصلی افارد برای خرید تبدیل می‌شود.  به عنوان مثال فرض کنید برای  خانه باغ، یا مدت کوتاه سربازی و یا حتی مدت کوتاهی از سفر خانه‌ای را اجاره می‌کنید بنابراین نمی‌خواهید که از آن وسایل برای مدت طولانی یا همیشگی استفاده کنید یا ممکن است آن وسیله پس از طی آن زمان بلا استفاده باقی بماند. در اینجا بهترین راه تحمیل هزینه های کتر به جیب خود و یا خانواده خرید این وسایل دست دوم است.

همین مطلب برای کسانی که یک کارآفرینی کوچک مانند تولیدی لباس راه اندازی کنند بکار آید.

یکی از کارآفرینی های پررونق در ایران شغل خیاطی است که محبوبیت خاصی دارد که در این بین استفاده از اتو بخار را نمی‌توان نادیده گرفت.

صرف نظر از قیمت‌های گزاف اتوهای بخار، می‌توان با پرداخت مبلغ خیلی کمتری، اتو بخار دست دوم را انتخاب کرد.

به آن نگاه کرد.

کیفیت و دوام اتو بخار های دست دوم

عوامل مختلفی مثل: گرانی، تورم ، تحریم و… موجب می‌شود که کالاهای جدید دوام و کیفیت محصولات قدیمی را نداشته باشند. با خرید لوازم دست دوم شما می‌توانید به ازای مبلغ کمتر پرداختی، جنس با کیفیت‌تری را بخرید. این مطلب در حالی است که شما برای خرید لوازم نو و آک باید هزینه بسیار بیشتری را پرداخت کنید. این مورد برای  لوازم برقی مانند اتو بخار نیز صدق می‌کند و فرد می‌تواند با پرداخت مبلغ بسیار کتر، اتو بخار دست دوم با کیفیت تری  و با کارآیی بیشتری خریداری نماید. از آنجا بخش بسیار زیادی از بازار جهانی را محصولات چشم نواز چینی و گاها پاکستانی و تنوع برندها فراگرفته است، ممکن است با پرداخت هزینه‌های بالا اجناس بی‌کیفیت چینی را خریداری کنیم و یا اینکه پول خود را به اجناس فیک و تقلبی برای خرید لوازم نو بدهیم.

جلوگیری از یکنواختی

زمانی که با خرید لوازم دست دوم هزینه کتری پرداخت می‌کنید، تعویض آن  نسبت به وسایل نو بسیار راحت تر است.

برای مثال وقتی یک اتو بخار دست دوم خریداری کردید و ممکن است بعدها از سایز آن یا ظاهرآن دلزده شوید، آن را با یک وسیله دیگر تعویض کنید و یا حتی با مراجعه به سمساری و یا سایت‌های وسایل دست دوم به فروش برسانید و پول شما مجدد برگردد.ده و بعد برای خرید اقدام کنید.

کمک به کاهش قیمت کالاهای نو

تجارت و بازار خرید و فروش براساس عرضه و تقاضا صورت می‌گیرد. وقتی میزان خرید از مراکز دست دوم فروشی‌ها افزایش پیدا می‌کند، ناخواسته میزان تقاضای برخی کالاها کاهش یافته و در مجموع قیمت این لوازم در کشور کاهش می‌یابد. خرید اتو بخار دست دوم که یکی از کالاهای پرفروش و ضروری در منزل است را نمی‌توان نادیده گرفت.

تاثیرات خوب و مثبت زیست محیطی

بسیاری از لوازم برقی و الکترونیک مانند اتوبخار، تلویزیون، یخچال و گوشی و…. طی فرآیند ساخت و تولید از استخراج مواد نفتی و فلزات و قطع جنگل‌ها مصرف شده است که ورود آن‌ها به محیط زیست اثرات مخربی دارد. با خرید و استفاده لوازم دست دوم تجمع و ورود این زباله‌های خطرناک به محیط زیست کاهش یافته و به سلامت محیط زیست کمک شایانی می‌کند. لوازم دست دوم برای تولد به انرژی نیازی ندارند. ساخت و حمل و نقل یک محصول جدید به انرژی و نیروی انسانی نیاز است که با خرید محصولات دست دوم به هیچ انرژی دیگری نیاز نیست.

خرید اتو بخار دست دوم

عدم خروج ارز از کشور

هر سال بخش بسیاری از ارز کشور برای خرد لوازم خانگی و برقی خارجی مانند: موبایل، یخچال، تلویزیون، لپ تاپ، لباسشویی و اتو بخار و…. از کشور خارج می‌شود. با عادی شدن فرهنگ خرید لوازم دست دوم باعث می‌شود که سالانه بخش کلانی از ارز در کشور باقی بماند. همین امر برای خرید اتو بخار دست دوم نیز صدق می‌کند و شما می‌توانید با پرداخت مبلغ کمتری ارز خود را در داخل کشور نگه دارید و در عین حال بخشی از آن را به عنوان پس انداز در جیب خود نگاه دارید.

امروزه  خرید کالاهای دست دوم نه تنها نشانه سطح پایین زندگی نیست بلکه در بسیاری از موارد توصیه شده است و از نظر هوش اقتصادی برای افرادی که حساب شده خرج می‌کنند بسیار مهم است.

 

‌در خرید اجناس دست دوم که یکی از مهمترین کالاهای خانگی و صنعتی اتوبخار است شما علاوه بر صرفه جویی اقتصادی اجناسی را می‌خرید که تقلبی نیست و یکبار امتحان خود ار پس داده‌‍اند. با خرید اتو بخار دست دوم که از ملزومات همه منازل است شما ضمن آنکه می‌توانید همیشه اتو کشیده و موقر در جامعه به چشم آیید؛ بخشی از سرمایه خود را نیز حفظ کنید.

خرید اتو بخار دست دوم چناچه نشانی از آسیب جدی نداشته باشد دارای مزایای بسیاری است که با اولویت بندی و مقایسه آنها می‌توانید نسبت به خرید اقدام کنید و می‌توان گفت که این خرید در زمره خریدهای کاملا به صرفه و اقتصادی است.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *