خرید تردمیل دست دوم از سمساری

میخوام بفروشم

خریدار تردمیل دست دوم 

ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد که بخواهید تردمیل دست دوم بخرید اما نمی دانید کدام تردمیل مناسب برای شما است و نمی دانید که چه نکاتی را باید رعایت کنید. ما در ادامه این مطلب به شما کمک می کنیم یک تردمیل دست دوم خوب و مناسب را تهیه کنید که تا مدت های زیادی خیالتان از کارکرد آن راحت باشد. برای خرید یک تردمیل دست دوم نیاز است که شما مطالب و نکاتی را بدانید و آنها را رعایت کنید. تردمیل های نو در مقایسه با تردمیل های دست دوم حدود ۵۰ درصد اختلاف قیمت دارند بنابراین بسیار طبیعی می باشد که افراد زیادی به دنبال خرید تردمیل دست دوم  از سمساری به جای خرید تردمیل نو باشند.

تردمیل دست دوم

نکات مهم هنگام خرید تردمیل دست دوم

زمان زیادی از سال ساخت آن نگذشته باشد

یکی از مهمترین نکاتی که باید هنگام خرید تردمیل دست دوم به آن توجه کرد سال ساخت آن می باشد بهتر است مدت زیادی از تولید تردمیل نگذشته باشد دلیل این مسئله نیز پر استهلاک بودن تردمیل می باشد. اگر مدت زیادی از تردمیل استفاده شده باشد به احتمال زیاد بسیاری از قطعات مصرفی نیاز به تعویض دارند البته این نکته را نادیده بگیرید که ممکن است برای مثال تردمیلی بیش از هفت سال از خریدش گذشته باشد اما صاحب آن تاکنون از آن استفاده نکرده باشد جنین تردمیلی از تردمیل های استفاده شده که سال تولید آنها کمتر است بهتر و مرغوب تر می باشد.

دلیل فروش تردمیل

یک سوال مهم و اساسی که باید به آن توجه کنید این است که دلیل فروش تردمیل چه می باشد و چرا صاحب قبلی می‌خواهد تردمیل خود را بفروشد ؟ مهم است بدانید دلیل اصلی فروش تردمیل وضعیت مالی صاحب آن می باشد می خواهد با فروش تردمیل دست دوم مدل بالاتری را جایگزین کند یا اینکه شاید تردمیل اصطلاحاً به خرج افتاده باشد و مجبور از قطعات مصرفی آن را تعویض کند . برای اینکه در چنین شرایطی تصمیمی درست و عاقلانه بگیریم و کلاه سرمان نرود بهتر است از کسی که در خرید و فروش وسایل ورزشی دست دوم ویژه تردمیل تخصص دارد و اطلاعات کافی را دارد کمک بگیریم و از او بخواهیم تا تردمیل را به خوبی و به درستی بررسی کند و اگر خرابی در دستگاه وجود داشت به ما اطلاع دهد تا از خرید آن دستگاه صرف نظر کنیم.

تعداد صاحبان قبلی تردمیل چند نفر بوده است؟

ممکن است زیاد به این مسئله توجه نکرده باشید ولی تعداد صاحبان ای که قبل از تردمیل استفاده می کردند بسیار مهم می باشد هرچه تعداد کسانی که از تردمیل استفاده کرده‌اند بیشتر باشد به این معنی میباشد که تردمیل مدت زمان و دفعات بیشتر و زیاد تری کارکرده است عمر قطعات مصرفی آن کمتر شده است و احتمال خرابی و تعویض آنها بیشتر از تردمیل ای است که کمتر از آن مصرف شده است . در کل با توجه به استهلاک وسایل مصرفی تردمیل هرچه از آن کمتر استفاده شود سالم تر و بهتر می ماند.

مکان نگهداری تردمیل دست دوم

یکی دیگر از سوال هایی که دانستن آن قبل از خرید تردمیل همه می باشد این است که از فروشنده بپرسیم قبلاً دستگاه تردمیل را در چه مکانی نگهداری می کرده است ؟ اینکه بدهیم تردمیل داخل منزل نگهداری میشده یا پارکینگ و گاراژ و یا هر مکان دیگری خیلی مهم می باشد حتی برخی از افراد ممکن است تردمیل را در زیرزمین یا بالکن بگذارند و این موارد در سالم ماندن قطعات تردمیل بسیار موثر می باشد مثلاً شرایط نگهداری تردمیل در گاراژ با داخل منزل بسیار متفاوت است در منزل تردمیل از گرما و سرما و تغییرات آب و هوایی مانند برف و باران و تابش مستقیم نور خورشید در امان است این در حالی است که در یک مکان خارج از منزل چنین مواردی نمیباشد بالکن هم مکان مناسبی برای نگهداری تردمیل نیست به ویژه اگر سقف نداشته باشد.

تردمیل دست دوم

مطمئن شوید تسمه های تردمیل سالم است

تسمه یکی از مهمترین لوازم مصرفی تردمیل می باشد سلامت و درست بودن تسمه تردمیل دست دوم را با پیاده روی روی آن به مدت ۲۰ الی ۳۰ دقیقه امتحان کنید حق شماست که پیش از خرید تردمیل دست دوم از صاحبش بخواهید اجازه دهد آن را تست کنید در زمان حرکت روی تردمیل توجه کنید تسمه به سمت چپ یا راست منحرف نشود همچنین سطح تسمه نرم یا برآمده نباشد تسمه تردمیل باید هر دو سال یک بار تعویض شود.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *