خرید تشک دست دوم

میخوام بفروشم

خرید تشک دست دوم 

خرید تشک دست دوم از سمساری به خصوص برای افرادی که بودجه محدودی دارند گزینه مناسب و مقرون به صرفه ای می باشد. ممکن است دانشجوی دانشگاه یا فردی باشید که به طور مستقل زندگی می کند شما می توانید مبلغ و هزینه ای را که برای خرید یک تشک نو در نظر گرفته اید را صرف خرید چیزهای دیگر بکنید و از یک تشک دست دوم استفاده کنید.

بنابراین اگر شما هم در فکر خرید یک تشک دست دوم هستید و به دنبال مزایا و معایب این کار می‌گردید ما می توانیم به شما کمک کنیم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعات کافی را برای خرید یک تشک دست دوم به دست بیاورید تا بتوانید تصمیمی درست و به صرفه برای خود بگیرید.

خرید تشک دست دوم

مزایای خرید تشک دست دوم

  • در ابتدا باید گفته شود که خرید تشک دست دوم ایده بسیار خوبی می باشد تا به جای خرید یک محصول جدید که به طور بالقوه ممکن است روزی وارد محل دفن زباله شود یک محصول را از رفتن در آن مسیر نجات دهید و به چرخه طبیعت کمک کنید.
  • اگر در تشک آلودگی و ایراد خاصی وجود نداشته باشد بسیار خوب است که خرید تشک دست دوم را به عنوان تنوع انتخاب کنید و تنوع در نوع خرید خود به وجود آورید لازم به ذکر است قبل از استفاده از تشک آن را به طور کامل تمیز کنید تا از بهداشت کامل آن اطمینان خاطر داشته باشید.
  • نکته دیگری که لازم است به آن توجه کنید صرفه جویی در هزینه های شما می باشد. خرید تخت خواب دست دوم برای کسانی که بودجه کافی ندارند یا اگر برای اتاق مهمان باشد یا اگر دانشجو باشد و یا به طور مستقل و تنها زندگی کند می تواند ایده آل باشد. لازم به ذکر است که گفته شود تشکیک رد بسته بندی آن جدا شده اما هرگز استفاده نشده است هم دست دوم به حساب می آید و شما می توانید یک تشک نسبتاً بخرید و پول بیشتری را پس انداز کنید.

معایب 

  • تصاویر می توانند چیزهای زیادی را به شما نشان دهند اما ممکن است تمام واقعیت ها را به نمایش میگذارند و شما نتوانید اصل یک موضوع را ببینید خرید آنلاین پشت دست دوم می تواند خطرناک باشد زیرا فقط از طریق ارسال تصاویر نمی توانید تشخیص دهید که آیا آسیب داخلی وجود دارد یا خیر حتی وقتی قبل از خرید فرصتی برای بررسی فیزیکی تشک پیدا کردید باز هم ممکن است ایراد هایی داشته باشد که شما متوجه آنها نشوید و بعد از چند مدت خوابیدن روی این تشک شما با مشکلاتی مواجه می شوید پس بهتر است که خرید آنلاین تشک دست دوم را کنار بگذارید.
  • تشک دست دومی که میخرید ممکن است با ساکنان ناشناخته همراه باشد یکی از رایج ترین موجوداتی که داخل تشک تخت خواب زندگی می کند ساس های تخت خواب می باشند و تا زمانی که روی تخت نخوابید متوجه آن نخواهید شد این موجودات در تخت خواب شما خونتون را می کند و باعث گسترش پوست شما و قرمز شدن آن می شود پس بسیار مهم است که به این نکات توجه کنید تا مشکلی برای شما پیش نیاید.
  • واضح است که خرید هر محصول دست دومی نشان دهنده این است که طول عمر کمتری را نسبت به وسایل نو دارد البته باید گفت طول عمر بعضی از مدلهای تشک مثل تشک مموری فوم تقریباً ۷ تا ۱۰ سال کار میکند اما در کل طول عمر یک تشک استفاده شده به طور قابل توجهی کمتر از یک مدل نو و جدید می باشد.
  • تا زمانی که مطمئن نشوید مالک قبلی فردی تمیز و مرتب بوده است نسبت به تشکی که قصد خرید آن را دارید خوش بین نیستید . تشک ها کثیف می شوند یک تشک می تواند پر از آلودگی هایی مثل گرد و غبار و باکتری ها مثل باکتری های دهان سلول های مرده پوست‌ و موی حیوانات خانگی باشد. این فقط احساس انزجار نیست بلکه می‌تواند بر روی سلامتی شما اثر بگذارد و پوستتان آن را لمس‌می‌کند پس بسیار مراقب خريد تشکی تمیز باشید.

نحوه خرید تشک دست دوم از سمساری معتبر

نحوه خرید تشک دست دوم نیز بسیار مهم است و باید به آن توجه شود. سمساری آنلاین ترنج یکی از بهترین سمساری های تهران است که می توانید نسبت به خرید و فروش تشک دست دوم اقدام کنید.  در ادامه چند نحوه خرید را برای شما خواهیم گفت:

۱_ خرید در فروشگاهی که کیفیت را تضمین می کند

۲_ با مالک قبلی ارتباط برقرار کنید و از تمیزی آن مطمئن باشید

۳_ قبل از خوابیدن روی تشک آن را تمیز کنید

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *