خرید و فروش موتور سوخته یخچال

میخوام بفروشم

فروش ضایعات موتور سوخته یخچال 

برای شما هم پیش آمده باشد که برخی از وسیله های برقی شما با مشکلاتی روبرو شده باشد و یا سوخته باشد آیا در این موقع بیرون انداختن این وسیله ها کار درستی است؟ خیر اگر شما فکر میکنید که اگر وسیله ای سوخته باشد دیگر به هیچ عنوان قابل استفاده نیست اشتباه میکنید و سمساری هایی وجود دارد که این وسیله ها را خریداری می کنند برای مثال ضایعات موتور سوخته یخچال.

کسی که میخواهد موتور سوخته یخچال را بفروشد و خریدار آن باید نکاتی را رعایت کنند که در ادامه به توضیح برخی از آن ها خواهیم پرداخت.

موتور سوخته یخچال

برند موتور یخچال 

یکی از مهمترین مواردی که باید به آن توجه کنید برند و موتور یخچال می باشد در صورتی که موتور تعویض نشده باشد خرید یخچال دست دوم با یک نگاه به ظاهر یخچال قیمت آن را بر اساس برند یخچال تعیین و اعلام می کند این قیمت دقیق خرید سمساری است با در نظر گرفتن موتور یخچال به شما گفته می شود.

وضعیت ظاهری یخچال 

اگر قرار باشد از قطعات یخچال و خود یخچال برای بار دیگر استفاده شود باید حتماً از ظاهری مناسب و بدن های تمیز برخوردار باشد و کف و بدنه پوسیده آب بندی نامناسب برای یخچال های فرسوده می باشد نه دست دوم از این رو علاوه بر موتور یخچال وضعیت ظاهری آن نیز قابل توجه می باشد.

سلامت کمپرسور یخچال 

برخی یخچال های کارکرده به حدی در کمپرسور نوسان دارند که حتی نمی توان دمای داخل یخچال را به حد مناسبی برای نگهداری مواد غذایی رساند در این یخچال ها افت دمای ناگهانی و یا بالا رفتن یهویی دما موجب فاسد شدن مواد غذایی که در یخچال گذاشته شده است میشود.

موتور یخچال 

مهمترین و اصلی ترین بخش هر یخچال واضح است که موتور آن یخچال می باشد این دستگاه که با نام کمپرسور هم شناخته می‌شود از نظر عملکردی مشابه پمپ می باشد و فشار سیال را افزایش میدهد. در نتیجه آن حجم آن را کم میکند موتور گاز را از طریق لوله منتقل می کند و به سایر قسمتهای یخچال ارسال می کند. معمولاً سه نوع لوله روی موتور ها دیده می شود یکی از آن دوره ها به منظور شارژ گاز تعبیه شده که به لوله کولر معروف می باشد و دیگری مختصر رفت یا فشار گاز می باشد لوله مکش که مسیری را برای برگشت گاز می باشد سوم لوله در سطح موتور به شمار می آید.

موتورهای یخچال انواع مختلفی دارد که برخی از آنها عبارتند از: موتورهای پیستونی و موتورهای مار پی تی و موتورهای دورانی و موتورهای محوری و موتورهای توربو کمپرسور و موتورهای گوشواره ای. و همینطور موتور یخچال از قطعات مختلفی تشکیل شده است که پیستون از جمله آن ها می باشد و میل لنگ و سوپاپ از سایر قطعاتی هستند که در ساخت آنها به کار می‌روند در نتیجه پیستون را به حرکت وادار می کنند و با حرکات تلمبه ای سوپاپ را باز و بسته می کنند. به همین ترتیب گازی را که درون لوله ها وجود دارد به صورت مداوم به جریان در می آورند و فرآیند سرما زا به وجود می آید.

خرید و فروش موتور سوخته یخچال از سمساری 

سمساری آنلاین ترنج با هدف بکارگیری مجدد مواد بازیافتی در چرخه تولید و طبیعت با یکپارچه سازی نرخ گذاری این لوازم باعث دوباره به کار گرفتن وسیله های قدیمی و خراب شده اند. قیمت موتور سوخته یخچال تحت تاثیر عوامل مختلفی قرار دارد که با این موارد بالا بهایی می شود نوع موتور و مواد اولیه به کار برده شده در آن از جمله این موارد می باشد خرید عمده و جزئی محصول نیست به اختلاف قیمت خواهد شد. واضح است که بسته به نوع برند یخچال و همینطور نوع فلزی که در آن استفاده شده است قیمت موتور سوخته تا حدی بالا پایین خواهد شد.

موتور دست دوم یخچال

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *