خرید لوازم برقی خراب

میخوام بفروشم

فروش لوازم برقی خراب به سمساری

همانطور که می دانید امروزه قیمت لوازم برقی سر به فلک کشیده است و بسیار بالا رفته است. علاوه بر آن با پیشرفت تکنولوژی و علم و فناوری هر روز وسیله های بسیار جدید و مدرنی تولید می شود و به بازار عرضه می شود و بسیاری از خانواده ها در پی تعویض وسیله های برقی خود و خرید وسیله های جدید و مدرن هستند. در این شرایط بهترین کار برای آنها فروش وسیله های قبلی و قدیمی به کسانی می باشد که در پی خرید وسیله های دست دوم هستند. بهترین کار در این شرایط فروش لوازم برقی خراب به سمساری می باشد. سمساری  وسیله های دست دوم مانند وسیله های چوبی و سرویس خواب و تمامی لوازم برقی مانند لباس شویی و تلویزیون و رادیو و تلفن و اجاق گاز و ظرف شویی و یخچال و بسیاری از موارد دیگر را خریداری می کنند و به افرادی که به دنبال وسیله های دست دوم هستند با قیمتی پایین تر از قیمت نو وسیله ها می فروشند. سمساری ها بسیار مکان های مناسبی برای خرید افرادی که میخواهند هزینه های کمتری را تقبل کنند می باشند.

 

فروش لوازم برقی خراب به سمساری

برای مثال لوازم برقی خرابی یکی از مواردی می باشد که سمساری ها آنها را خریداری می‌کند و با تجزیه قطعات آنها از آن ها برای بار دیگر استفاده می کنند و آنها را به چرخه استفاده دوباره برمی گردانند.

برخی از افراد هنگامی که یکی از لوازم برقی آنها می سوزد آن را به سطل زباله می اندازند که باید بدانند این کار کاملاً اشتباه می باشد و می تواند هم به خودشان و هم به محیط زیست آسیب زیادی برساند.

 زیرا خودشان می‌توانند با فروش وسیله برقی سوخته خود مبلغی را به دست بیاورند و همین طور آن را به تجزیه کنندگان لوازم های برقی بفروشند تا آن ها با تجزیه و بازیافت این وسیله آن را به چرخه مصرف برگردانند و دیگر آسیبی به محیط زیست و اطراف نرسد زیرا زباله های وسیله های الکترونیکی و برقی می‌تواند آسیب زیادی را به محیط زیست وارد کند.

بازیابی ضایعات برقی دست دوم

در طی مراحل بازیابی تلویزیون ها و مانیتور ها و یخچال ها و گوشی ها برای تعمیر و استفاده مجدد تست می‌شوند و اگر این دستگاه ها شکسته باشند امکان دارد به شرط ارزان بودن نیروی کار قطعات ارزشمند آنها جدا شود دیگر زباله های الکترونیکی و برقی به قطعاتی به اندازه ۱۰۰ میلیمتر خورد می شوند و سپس جدا سازی باتری های سمی و خازن هایی که دارای فلزات سمی میباشد توسط افرادی به صورت دستی شکل می گیرد.

و سپس بعد از انجام این کار باقیمانده قطعات به اندازه های ۱۰ میلیمتری خود شده و زیر یک آهنربا جهت جدا کردن فلزات آهنی عبور داده می شود در یک میدان مغناطیسی فلزات غیر آهنی جدا شده و به وسیله صفحات لرزاننده طبق چگالی شان طبقه بندی می شوند.

نکته دیگری که می باشد این است که می توان فلزات گرانبها را در اسید حل کرد و سپس طبقه بندی کرد و به شمش تبدیل نمود و قسمت های پلاستیک و قسمت های شیشه ای وسیله ها را بر اساس چگالی آن ها منظم می کنند و به سایر بازیافت کننده های قطعات می فروشند‌

به همین دلیل است که سمساری ها وسیله های برقی سوخته را خریداری می‌کنند تا بتوانند آنها را بفروشند و افرادي آنها را تجزیه و بازیابی کنند و به چرخه استفاده برگردانند. از این‌رو افرادی که وسیله های برقی سوخته دارند بسیار مهم است که بدانند باید این وسیله های برقی را بفروشند تا قطعات و اجزای آن ها تجزیه شود و اینکه این وسیله های برقی را در سطل زباله شهری بیندازند کار اشتباه و مضر می باشد و حتماً باید این وسیله های سوخته را به سمساری ها و دست دوم فروشی ها ببرند آن‌ها را بفروشند.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *