لوستر دست دوم

میخوام بفروشم

خریدار لوستر کریستال دست دوم 

خرید لوستر کریستال دست دوم یک انتخاب است. در دنیای امروزه که تکنولوژی مدام در حال پیشرفت می باشد و وسیله های جدید و پیشرفته و مدرن هر روز به وجود می آیند تمامی مردم به دنبال تعویض وسیله های خود و جایگزین وسیله های مدرن و جدید برای آنها هستند.

لوستر ها هم از این دسته وسیله ها می باشد که در گذشته مدل های بسیار کمی را داشته است اما اکنون تنوع آن بسیار بالا می باشد و مدل های بسیار زیادی از آن تولید می شود و به بازار عرضه می شود.

لوستر های یکی از وسیله های بسیار مهم می‌باشد که می‌تواند فضای خانه را بسیار زیبا و دلنشین کند و جلوه ای بسیار خاص و زیبا را به تمام منزل بدهد لوستر ها تنها برای پذیرایی منزل نمی باشد و برای آشپزخانه و اتاق خواب ها نیز لوستر هایی در نظر گرفته شده است.

لوستر دست دوم

لوستر ها انواع مختلفی را دارا می باشند و مدل های بسیار زیادی را به خود اختصاص داده اند که طبق سلیقه و چیدمان و دکوراسیون منزل خود آن‌ها را انتخاب می‌کنند و خریداری می‌کنند. به دلیل تنوع و مدل های بسیار زیاد لوستر ها بسیاری از افراد ممکن است که بخواهند لوستر های قدیمی خود را بفروشند و مدل های جدیدی را جایگزین آن بکنند اما در چنین شرایطی باید با لوستر های قدیمی چه کار کرد؟ در چنین شرایطی بهترین کار به جای اینکه لوستر های قدیمی را بلا استفاده در گوشه‌ای از منزل و یا انباری بیندازید فروشان لوسترها به دست دوم فروشی ها و سمساری ها می باشد زیرا از این طریق شما می توانید بخشی از پولی که قبلاً برای آن لوستر هزینه کرده اید را به دست بیاورید و آن را صرف بخشی از هزینه لوستر جدیدی که میخواهید بخرید بکنید.

از طرفی این کار باعث می‌شود تا افرادی که به دنبال خرید لوستر های دست دوم از سمساری ها یا دست دوم فروشی ها هستند بتوانند چیزی که می خواهم را پیدا کند و با قیمتی پایین تر خریداری کنند و پولی که می خواستند صرف خرید لوستر نو بکنند را کمتر بپردازند و قسمتی از آن که باقی میماند را در جای دیگر و برای موارد دیگر هزینه بکنند. همانطور که گفته شد و لوستر ها انواع بسیار مختلفی دارند چه لوستر کریستال از جمله آنها می باشد که بسیاری از افراد به دنبال خرید آن از دست دوم فروشی ها هستند ما در ادامه درباره خرید دست دوم این لوستر و انواع لوستر ها برای شما بیشتر توضیح خواهیم داد.

لوستر کریستالی 

لوستر کریستالی: اگر به دنبال یک لوستر بسیار زیبا با درخشش بسیار خاص و چشمگیری هستید تا بتواند نمای بسیار زیبا و جلوه خاص را به منزل شما ببخشد لوستر کریستالی را انتخاب کنید.

لوستر کریستالی بسیار زیبا و درخشنده میباشد و کریستال های درخشان در این لوستر این یک دکوراسیون بسیار چشمگیر و زیبا و خاص را برای منزل شما به وجود می آورند.

لوستر کریستال شبیه طبل:

 در این طرح لوستر همان طور که از اسم آن مشخص می باشد این لوستر ظاهری همانند طبل را دارا می باشد این لوستر ها معمولا از فلز ساخته می شوند و ظاهری شبیه به طبل دارند لوستر های طبل با هر سبکی که بخواهید قابل پیدا شدن هستند. لوستر ها نیز نمای بسیار خاص و درخشانی را به منزل شما می‌دهند و کریستال های درخشان آن بسیار فضا را دلنشین و زیبا میکند.

نکاتی که باید در هنگام خرید لوستر دست دوم به آن توجه کنیم

 در ابتدا هنگامی که می خواهید برای منزل خود مانند آشپزخانه یا پذیرایی و اتاق خواب لوستری را خریداری کنید حتماً نیاز است که اندازه لوستر مناسب آن فضا را بدانید.

برای مثال اگر اتاق شما کوچکتر از ۳ در ۳ متر است عرض لوستر باید بین ۴۳ تا ۵۰ سانتی متر باشد و اگر اتاق شما حدود ۴ در ۴ متر است عرض لوستر باید حدود ۶۰ تا ۷۰ سانتی متر باشد.

در ارتباط با ارتفاع لوستر هم کافی است ارتفاع اتاق را به چهار و پنج تقسیم کنید مثلا اگر ارتفاع اتاق شما سه متر می باشد یک بار آن را به چهار تقسیم کنید و با دیگران را به پنج تقسیم کنید و پس از آن ارتفاع ایده آل لوستر را به دست بیاورید.

نکاتی که باید در هنگام خرید لوستر دست دوم به آن توجه کنیم

جنس لوستر: گزینه بعدی که باید توجه بسیار ویژه ای به آن داشته باشید که جنس لوستر می باشد هنگامی که می خواهید از دست دوم فروشی ها و سمساری  لوستر کریستالی را خریداری کنید حتماً به این مورد توجه داشته باشید که جنس آن اصل باشد و چیزی که می خواهید خریداری کنید کاملا با کیفیت باشد تا پس از خرید با مشکلاتی مواجه نشوید.

برای انجام این کار بهتر است اگر فردی که در آشنایان و دوستان شما وجود دارد که با انواع کریستال ها آشنا است را با خود ببرید تا بتواند در این موضوع به شما کمک کند.

ظاهر لوستر: توجه داشته باشید که ظاهر لوستر از مهمترین مواردی می باشد که باید به آن توجه کنید زیرا ظاهر لوستر است که نمایی بسیار زیبا را به منزل می دهد و اگر دچار به هرگونه مشکلات و خرابی هایی باشد زیبایی منزل را از بین میبرد و دیگر نمی تواند آن جلوه درخشان و خاص را به منزل بدهد در نتیجه در هنگام خرید لوستر دست دوم قبل از هر چیزی به ظاهر زیبا و تمیز و سالم آن توجه کنید.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *