خرید کمد دست دوم

میخوام بفروشم

خریدار کمد دست دوم

امروزه با توجه به شرایط اقتصادی برخی از خانواده ها ترجیح می دهند به جای خرید کمد های نو از کمد های دست دوم که در حد نو می باشند استفاده کنند و مابقی پول خود را که می خواستند برای کمد نو هزینه کنند صرف امور دیگری کنند. سمساری  بسیار زیادی در سطح شهر وجود دارد که شما می توانید با مراجعه به آن ها کمد دست دوم ای را که می خواهید را پیدا و خریداری کنید ما در ادامه این مقاله نکاتی را برای خرید و فروش کمد دست دوم برای شما خواهیم گفت. برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

خریدار کمد دست دوم

نکات مهم در خرید کمد دست دوم

مواردی وجود دارد که باید قبل از خرید کمد دست دوم به آن توجه کنید که ما در ادامه برخی از این نکات را برای شما توضیح خواهیم داد.

اندازه کمد

اولین موردی که باید برای خرید کمد دست دوم به آن توجه کنید اندازه کمد می باشد ابتدا باید اندازه جایی که میخواهید کمد را در آن قرار دهید و ابعادی که برای جا گرفتن وسیله های شما کافی است را داشته باشید و سپس اقدام به خرید کمدی که می خواهید بکنید.

کیفیت کمد دست دوم

مورد بعدی که برای خرید کمد دست دوم باید بسیار به آن توجه کنید کیفیت کمدی است که می‌خواهید خریداری کنید همانطور که میدانید چوب هم مانند دیگر وسایل ها انواع و جنس های مختلفی را دارا می باشد به همین دلیل بهتر است که با انواع چوب ها آشنا باشید و قبل از خرید، جنس و مدلی را که می‌خواهید را پیدا کرده باشید تا بتوانید به دنبال همان بگردید.

نوع کمد دست دوم

کمد ها همانند دیگر وسیله ها انواع مختلف و اندازه های مختلف و جنس و مدل های زیادی را دارا می باشند که شما قبل از مراجعه به سمساری ها باید جنس و مدل و اندازه کمدی که می خواهید را داشته باشید تا بتوانید راحت‌تر به دنبال کمدی که مد نظرتان است بگردید.

همانطور که گفته شد کمد ها انواع گوناگونی دارند که این مدل های مختلف از درهای متفاوتی تشکیل شده اند مانند کمد هایی با درب های ریلی و درب لولایی و درب آکاردونی و علاوه بر مدل درها کمدها از جنت های مختلفی مانند نئوپان و هایگلاس و پلی گلاس و روکش وکیوم و چوبی و روکش چوبی و پلیشی و پلی استر ساخته می شوند که قبل از خرید شما باید مدلی را که می خواهید را اطلاعات کافی راجع به آن به دست بیاورید.

نوع کمد دست دوم

مزایا و معایب کمد دست دوم

خرید هر وسیله دست دومی ممکن است معایبی را به همراه داشته باشد اما به این نکته توجه کنید که در کنار این معایب و مزایای بسیار زیادی را هم دارا می باشند کمد ها به دو دسته کمد دیواری و کمد تقسیم می شوند که در ادامه شما را با انواع مزایا و معایب آنها آشنا خواهیم کرد.

خرید کمد دست دوم می تواند مزایای بسیار زیادی را به همراه داشته باشد برای مثال شما می توانید کمدی را که میخواهید با کیفیت بالا و در حد نو اما با قیمتی بسیار پایین تر از کمد نو خریداری کنید و بقیه پولی که برای تان می ماند را صرف خرید موارد دیگر بکنید. از دیگر مزیت های خرید از سمساری این است که شما می توانید طبق بودجه‌ای که دارید محصولات زیادی را ببینید و هرکدام را که پسندیدید خریداری کنید و همین طور میتوانید از سمساری های آنلاین نیز به سادگی خرید کنید اما بهتر است برای مواردی که نیاز است جنس آنها را بررسی کنید خرید خود را به صورت حضوری انجام دهید.

اما برخی معایب وجود دارد که مهم است به آن ‌ها توجه کنید برای مثال قبل از خرید کمد دست دوم باید حتماً جنس آن را بررسی کنید و مراقب باشید که چوب آن فرسوده نشده باشد و لولای در آن با مشکل هایی روبرو نباشد و دیگر معایب خرید دست دوم که برای تمام وسیله ها مانند کمد تلویزیون یخچال لباسشویی میز و … هم صدق می کند این است که طول عمر کمتری را نسبت به وسیله های نو دارا می باشند زیرا مدتی توسط افراد دیگر کار کرده اند.

همانطور که در قسمت های بالا گفته شد حتماً باید قبل از خرید از سمساری ها اطلاعات و دانش کافی را درباره محصولی که می خواهید خریداری کنید را به دست بیاورید تا بتوانید با خیالی راحت و آسوده تر وسیله ای را که میخواهید پیدا و خریداری کنید.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *