خریدگاز صفحه ای دست دوم

میخوام بفروشم

خرید گاز صفحه ای دست دوم 

امروزه به دلیل بالا بودن قیمت لوازم و وسیله های منزل به خصوص وسیله هایی از جمله تلویزیون و یخچال فریزر دست دوم  و ماشین لباس شویی دست دوم  و ماشین ظرف شویی و اجاق گاز ها برخی از مردم سعی میکنند این وسیله ها را از سمساری به صورت دست دوم خریداری کنند تا قیمت کمتری را برای این وسیله ها بپردازند. اجاق گاز یک وسیله بسیار مهم در آشپزخانه می باشد که مدل های مختلفی دارد. برخی از این مدل ها عبارتند از اجاق گاز رومیزی و اجاق گاز توکار و اجاق گاز دارای فر یا کابینتی.

همچنین در مواردی که می خواهید لوازم فلزی آشپزخانه خود مثل اجاق گاز دست دوم و… را بفروشید ما  در سمساری آنلاین خریدار لوازم دست دوم شما در تهران با قیمت منصفانه هستیم. برای تماس با ما از طریق شماره های داخل سایت اقدام کنید.

گاز صفحه ای دست دوم

همان طور که می دانید امروزه به دکوراسیون آشپزخانه ها اهمیت زیادی داده می شود زیر آشپزخانه و زیبا بودن آن نقش بسیار مهمی را در منزل ایفا می کند و باعث می شود تا  جلوه خانه هم بسیار زیباتر شود. امروزه اجاق گاز های رومیزی یا صفحه ای بسیار محبوب تر از دیگر اجاق گاز ها شده اند زیرا فضای بسیار کمتری را اشغال می‌کنند.

و همین طور بسیار نمای بهتری را به آشپزخانه می دهند و شما می توانید زیر این اجاق گاز را کابینت بزنید و وسیله های زیادی را در آنجا قرار دهید زیرا این اجاق گاز ها بر روی صفحه کابینت نصب می شود و فضایی را اشغال نمی کنند. گازهای صفحه ای در سمساری ها به صورت دست دوم به فروش میرسد که برخی از افراد که قصد دارند این نوع گاز ها را بخرند و هزینه کمتری را برای آن بپردازند می توانند به سمساری ها مراجعه کنند. ما در ادامه این مقاله برخی از نکاتی که باید هنگام خرید اجاق گاز دست دوم رعایت کنید را برای شما توضیح خواهیم داد.

قیمت گاز رومیزی دست دوم

گازهای رومیزی دست دوم قیمت های متفاوت و مختلفی دارد که طبق مدلی که شما انتخاب می کنید تعیین می شود.  برای مثال ممکن است شما گاز رومیزی سه شعله و یا گاز رومیزی چهار شعله و یا گاز رومیزی ۵ شعله را انتخاب کنید که طبق عوض شدن تعداد شعله ها قیمت هم بالا پایین و عوض میشود و متغیر می باشد.

 و از دیگر مواردی که در قیمت گاز رومیزی دست دوم می تواند تاثیرگذار باشد سالم و نو بودن گاز رومیزی می باشد.  هر چه گاز رومیزی دست دومی که می خواهید بخرید سالم‌تر و نوتر باشد قیمت بیشتری را خواهد داشت و هرچه قدیمی تر و کهنه تر باشد قیمت کمتری را خواهد داشت پس قیمت ها متفاوت و مختلف می باشد و طبق انتخاب شما عوض میشود.

مواردی که در خرید گاز صفحه ای دست دوم باید در نظر گرفته شود

1_ تعداد شعله ها

اجاق گاز های رومیزی دارای انواع مختلفی می باشند مانند سه شعله و چهار شعله و پنج شعله هرچه تعداد شعله های یک اجاق گاز کمتر بشود ابعاد اجاق گاز هم کمتر میشود و این باعث می شود تا شما برای آشپزی محدودیت بیشتری داشته باشید پس قبل از خرید اجاق گاز ها به تعداد شعله های آنها حتما توجه کنید.

۲_ ترموکوپل

ترموکوپل ها قسمت بسیار مهمی در اجاق گاز می باشد این وسیله برای زمانی به وجود آمده است که شعله اجاق گاز در اثر اتفاقی خاموش بشود در چنین زمانی این قطعه با قطع کردن جریان گاز مانع از پخش گاز در فضا می شود از این رو سالم بودن این قطعه بسیار مهم میباشد.

۳_ شیشه اجاق گاز:

در هنگام خرید اجاق گاز صفحه ای دست دوم حتماً به سالم بودن شیشه اجاق گاز توجه داشته باشید تمام اجاق گاز های دست دوم از شیشه های بسیار محکمی ساخته شده اند که در برابر حرارت و ضربه بسیار مقاوم می باشند اما بهتر است که حتماً به سالم بودن آن توجه کنید تا مشکلی پیش نیاید.

۴_ ظاهر اجاق گاز

همان طور که در قسمت های پیشین گفته شد در زمان خرید اجاق گاز دست دوم حتما به ظاهر آن توجه کنید ظاهر اجاق گاز در زیبایی منزل و آشپزخانه شما بسیار تاثیر گذار می باشد اگر می خواهید از آن برای مدت کوتاه و چند سال استفاده کنید باز هم ظاهر آن را در نظر بگیرید زیرا شما می خواهید مدتی از آن استفاده کنید و مهم میباشد که ظاهری درست و زیبا داشته باشد و به قول معروف دل شما را نزند.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *